Пошук фахівців у сфері національної/громадської безпеки й антитерористичної діяльності

Cхідноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує до співпраці експертів у сфері національної/громадської безпеки й антитерористичної діяльності для участі в проведенні громадської експертизи державної політики щодо формування переліків службової інформації та її впливу на доступ громадськості до генеральних планів міст України.

Громадська експертиза проводитиметься в рамках проекту «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції» (3-й етап). Зазначений проект спрямований на вирішення проблеми обмеження доступу громадськості до генеральних планів українських міст.

Вимоги до експертів, умови співпраці й анкета для подачі заявки знаходяться за адресою http://totalaction.org.ua/node/924

Документи приймаються до 17 вересня 2011 року.

Із питаннями, що стосуються оголошення, звертайтеся до керівника проекту «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції» (3-й етап)

Володимира Щербаченка

телефон: 067 640 94 40
e-mail: planmista@gmail.com
totalaction.org.ua

* * *
Проект «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції» Східноукраїнський центр громадських ініціатив реалізує за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Пошук фахівців у сфері національної/громадської безпеки й антитерористичної діяльності"

  1. Цікава ініціатива. Було б добре, якби цей центр і надалі інформував громадськість про свою роботу – чи вдалося йому подолати опір влади у цьому напрямку.

Comments are closed.