В понеділок Табачника відправлять у відставку?

Наступного понеділка Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник може позбутися свого крісла. Про це УІС повідомило власне джерело, наближене до Адміністрації Президента, на умовах конфіденційності. Долю міністра мав вирішити Форум міністрів освіти європейських країн, який тривав в Києві цими днями.

Джерело вказує, що це станеться за умови, якщо на Форумі Табачник зганьбиться (а як ми знаємо, він таки зганьбився – Майдан-Інформ), або ж за підсумками цього заходу Україна не матиме вигідних для себе рішень (а про якісь вигідні Україні рішення нам принаймні поки що не відомо – Майдан-Інформ).

Нагадаємо, 22 вересня через Табачника було затримано міліцією 5 активістів, відбулася масова акція, а під Могилянкою студенти розбили намети, які стоятимуть доти, доки не знімуть міністра. В той же час Табачником вже займається Генеральна прокуратура у зв’язку зі зверненням студентів щодо несвоєчасної видачі студквитків.

Крім цього, раніше незадоволення діями Табачника неодноразово висловлювали В.Янукович та М.Азаров, а голова Адміністрації Президента С.Льовочкін натякнув, що Міністра освіти таки відправлять у відставку.

http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/5187

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

4 Comments on "В понеділок Табачника відправлять у відставку?"

 1. Ассенизатор | 25-09-2011 22:50 at 22:50 |

  Это говно непотопляемо.

 2. Євген | 26-09-2011 08:48 at 08:48 |

  Невже дівчина-студентка зуміла зняти Табачника?

 3. Олександр | 26-09-2011 09:34 at 09:34 |

  А може ні а може так… КОНКРЕТНІШЕ МОЖНА!

 4. НАРЕШТІ ! Треба усім поганцям давати по пиці під час европейських нарад, тоді і познімають покидьків!
  ТАК І БУДЕ.

Comments are closed.