В понеділок Табачника відправлять у відставку?

Наступного понеділка Міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник може позбутися свого крісла. Про це УІС повідомило власне джерело, наближене до Адміністрації Президента, на умовах конфіденційності. Долю міністра мав вирішити Форум міністрів освіти європейських країн, який тривав в Києві цими днями.

Джерело вказує, що це станеться за умови, якщо на Форумі Табачник зганьбиться (а як ми знаємо, він таки зганьбився – Майдан-Інформ), або ж за підсумками цього заходу Україна не матиме вигідних для себе рішень (а про якісь вигідні Україні рішення нам принаймні поки що не відомо – Майдан-Інформ).

Нагадаємо, 22 вересня через Табачника було затримано міліцією 5 активістів, відбулася масова акція, а під Могилянкою студенти розбили намети, які стоятимуть доти, доки не знімуть міністра. В той же час Табачником вже займається Генеральна прокуратура у зв’язку зі зверненням студентів щодо несвоєчасної видачі студквитків.

Крім цього, раніше незадоволення діями Табачника неодноразово висловлювали В.Янукович та М.Азаров, а голова Адміністрації Президента С.Льовочкін натякнув, що Міністра освіти таки відправлять у відставку.

http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/5187

4 Comments

  1. Невже дівчина-студентка зуміла зняти Табачника?

  2. НАРЕШТІ ! Треба усім поганцям давати по пиці під час европейських нарад, тоді і познімають покидьків!
    ТАК І БУДЕ.

Comments are closed.