Влада Макіївки за допомогою МВС та СБУ переконують батьків не чіплятися за ліквідовані школи

Макіївський міська рада звернулася до Управління внутрішніх справ, прокуратури та СБУ з інформацією про батьків, які не бажають покидати закриваються владою загальноосвітні школи з українською мовою навчання № № 3, 27 і 100.

Як повідомив кореспонденту «ОстроВ» заступник міського голови Макіївки Володимир Полянський, це викликано необхідністю запобігти порушенню правопорядку в результаті конфлікту влади з батьками оптимізуються шкіл.

«Так, як налаштовані наші батьки і представники« Фронту змін »і« Просвіти », то, щоб ні в якому разі не було жодних конфліктів, а все було в рамках чинного законодавства, ми звернулися в міліцію, – зазначив В. Полянський. – Я інформував і прокуратуру, і СБУ, і управління внутрішніх справ про те, хто 31 числа (вересня – «Острів») не подали свої заяви до запропоновані школи. Представники правоохоронних органів діють у відповідності зі своїм законом, – запевнив чиновник. – Якщо вони бачать, що ситуація може вийти з-під контролю, що батьки можуть перекрити дорогу, керівники правоохоронних органів визначають, яка кількість міліціонерів задіяти ».

За словами макіївських батьків, з десяток міліціонерів чергує біля шкіл навіть вночі. При цьому, як уже повідомляв «Острів», з непокірними мамами і татами, яка відмовляється подавати документи школярів в запропоновані навчальні заклади, ведуть роз’яснювальні бесіди.

«Ми попередили батьків, що відповідно до ст. 184 Сімейного кодексу України, вони зобов’язані визначити дитини до навчального закладу, – підтвердив заступник мера Макіївки В. Полянський. Чиновник також зазначив, що у випадку, якщо батьки не змінять своєї позиції, їх будуть продовжувати переконувати.

«Працівники служб у справах дітей будуть зустрічатися з кожним батьком індивідуально. Потім (до батьків – «Острів») підуть педагоги шкіл, на території яких діти не приступили до занять, і будуть роз’яснювати, що батьки порушують права дитини на освіту », – вважає В. Полянський.

Він також вважає, що відстоювати свою позицію в судах необхідно, влаштувавши дітей до чинних школи, оскільки ліквідуються вже не можуть повноцінно виконувати свою функцію.

«У школі немає ні педагогічного колективу, ні матеріально-технічної бази, тому що все вивезено. Якщо суд прийме рішення відновити роботу ліквідованих шкіл, тоді батьки спокійно переведуть в них своїх дітей », – запевнив В. Полянський.

Нагадаємо, 25 березня депутати міської ради Макіївки прийняли рішення про ліквідацію 4 загальноосвітні шкіл – № № 3, 27, 94 і 100. Закриття трьох з них протягом 5 місяців оскаржується в судах. 29 серпня Донецький апеляційний адміністративний суд виніс рішення на користь міської ради, підтримавши ліквідацію шкіл.Tabaki

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут