День вчителя у Кентшині

У неділю 23 жовтня поточного року у кентшинській греко-католицькій церкві учасники богослужіння молилися за вчителів. Святу літургію відправив парох о. Микола Козіцький ЧСВВ. Опісля кентшинська громада подякувала вчительці Ліді Лойко за довголітню працю в школі, а зокрема за навчання рідної української мови.

Зі свого боку, глибоко зворушена пані Ліда, висловила подяку за співпрацю, підтримку, пам’ять та подарунки. На закінчення своєї промови вона процитувала девіз, яким керувалася в житті. Цією провідною ідеєю виявився, актуальний і сьогодні фрагмент поеми генія українського народу Т. Шевченка:

,,Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.
Бо хто матір забуває,
Того Бог карає”

Потім в церковній світлиці відбувся бенкет на честь вчителів, в якому взяли участь педагоги з кентшинської, байорської та асунської парафій. Організатором заходу була Йоанна Плескович та батьківський комітет.

Андрій Сидор

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут