Кнопкодави як найнижча каста в Партії регіонів

Проектом бюджету на наступний рік передбачено фінансування Верховної Ради в розмірі 865 мільйонів гривень.

Але цього тижня було дослідним шляхом доведено – суму, яку платники податків віддають на парламент, можна сміливо зменшувати рівно в сім разів.

Отже, встановлено, що один народний депутат може голосувати за… сімох!

Так-так, не дивуйтеся – не за двох-трьох, а за сімох. Саме стільки кнопок протягом десяти секунд голосування встигає нажати депутат середнього та похилого віку без ризику появи тахікардії та радикуліту.

На цьому відео видно, як легко сім кнопок за один раз нажимає депутат-регіонал Орест Муц.

А на цьому відео на сім кнопок тисне регіонал Микола Комар. Зробити “кнопкодавом” 65-річного депутата, тобто людину пенсійного віку – це не дуже гуманно з боку вождів Партії регіонів.

Отже, якщо депутат може працювати за сімох, то і видатки на утримання парламенту теж можна сміливо скорочувати в сім разів.

Тобто бюджет Верховної Ради замість 865 мільйонів може склаcти 123 мільйони гривень, і нічого з ними не станеться.

Ну а на зекономлені кошти можна побудувати ще три вертолітних майданчики для Януковича, відремонтувати йому шість резиденцій, і навіть купити декілька обновок у кортеж. Не пропадати ж грошам!

Сергій Лещенко

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Кнопкодави як найнижча каста в Партії регіонів"

  1. Євген | 08-10-2011 10:43 at 10:43 |

    Треба заснувати іменні ордени Шахраїв-Піаністів ВР. Привселюдно через інтернет їх нагороджувати. Тобто ще й так робити з них посміховисько.

Comments are closed.