Початок безстрокової акції протесту

21 жовтня 2011 року об 11:00 біля приміщення Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: м. Полтава вул., Жовтнева, 45 розпочнеться безстрокова акція протесту з вимогою покарати депутата Замулу В.І. та повернути людям їхні права на власне житло. Так, в селі Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області мешканці 16-ти квартирного будинку по вулиці Перемоги, 9А опинилися перед загрозою виселення: їхні права та свободи грубо порушуються, і  всупереч  Постанові Кабінету Міністрів від 13.08.2003 № 1253, об’єкти соціальної сфери села не передані в комунальну власність територіальної громади. Депутат Замула В.І. переконаний, що має право розпоряджатися цим будинком, як своєю власністю.

Постанови Кабміну, рішення Сільської ради і приписи прокурора він просто ігнорує. Мешканців села, які намагаються протистояти свавіллю «Царька», б’ють і залякують міліцією. Ірину Земляну, місцеву активістку «Демократичного Альянсу», яка організовувала акцію протесту, побили, побої вдалося зняти лише під тиском київських журналістів, а місцева міліція досі не порушила справу, незважаючи на приписи прокуратури. Районна адміністрація в усьому підтримує латифундиста, і організовує цькування активістів. У  школі матері Ірини Земляної, яка працює директором,  протягом трьох місяців було 13 перевірок. Губернатор Полтавської області зайняв позицію невтручання, незважаючи на неодноразові звернення мешканців, яких виселяють з їх будинків.
Згідно з ситуацією, що виникла, «Демократичний Альянс» оголосив про початок безстрокової акції протесту. Біля будівлі облдержадміністрації Полтавської області в п’ятницю буде розгорнено наметовий табір. З усієї України на позачергову нараду з’їдуться Голови осередків Демократичного Альянсу. Об 11.00 в наметовому таборі розпочнеться засідання, на якому будуть заслухані свідчення постраждалих осіб і свідків, а також позиція влади. На нараду запрошені: губернатор області, голова МВС в Полтавській області,  прокурор області, а також сам депутат Замула В.І. На порядку денному засідання Координаційної ради – загальноукраїнська мобілізація членів Демократичного Альянсу, адже якщо вимоги, які висувають активісти, не будуть виконані, під стінами адміністрації з’явиться величезне наметове містечко з 1000 мешканців.