Опалювальний сезон: танці з бубоном

З подачи міського голови Херсоном почала ширитися оптимістична чутка – сьогодні розпочато опалювальний сезон.

Натомість ще 3 дня тому в пресу просочилася інформація, що раніше 1 листопада ніякого опалення не буде.

Усунули проблему? Якби не так! Просто придумали відмазку. Якщо “наверху” вимагають “покращення життя вже сьогодні” – то що заважає звично стверджувати, що покращення вже сталося? Це як в тому анекдоті: “І ти теж кажи…”

Відповідно до розпорядження міського голови, з 20 жовтня розпочинається опалювальний сезон у місті. Що це означає? А означає це лише те, що проФФесіонали проведуть чергове, потім позачергове, потім урочисте, потім звітнє, потім ще якесь засідання міської комісії з питань підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 років.

Теплопостачальні організації також пожвавлять свої шаманські рухи навколо котелень,  теплотрас та різних лічильників демонструючи готовність, підвищену готовність, 100-відсоткову готовність і повну готовність в комплексі.

На все це шаманство піде не менше 10 днів, як стверджує міський голова.  То чим “новина від Сальдо” відрізняється від повідомлення “джерела в керівництві ТЕЦ” триденної давності? Лише лакуванням дійсності і окозамилюванням…

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут