Невідомі особи за допомогою працівників міліції пограбували торговий кіоск №604 що на Центральному ринку

8 осіб у цивільному одязі власнику торгового кіоску сказали що його товар арештовано, тому вони мусять його вилучити, але жодних документів, які б надавали право для такий дій вони не показали, свої імена та прізвища називати теж відмовилися.

До торгового кіоску почали підходити інші підприємці. Вони прохали цих людей, які пакували товар, запросити декількох свідків і в їх присутності записувати скільки чого і куди пакують. Невідомі особи відмовилися показувати іншим людям скільки і якого товару вони складають у великі сині мішки, а потім троє юнаків стали на вході в кіоск, обернулися до людей спинами і перешкоджали фотографувати та спостерігати за тим що відбувалось всередині.

Власником торгового кіоску №604 є Павло Кіяшенко. У цього підприємця фактично насильно забрали всі гроші (більше 1200 гривень). Порахувати кількість вилучених сумок і рюкзаків так і не дозволили.

На місце подій прибули представники Харківської профспілки підприємців. Невідомі особи продовжували пакувати товар, назвати свої імена і показати документи, які дають право вилучати товар, вони відмовилися.

Люди з різних телефонів протягом двох годин викликали міліцію. Вони врешті-решт приїхали, без присутності сторонніх осіб поговорили з керівником тих людей, що пакували товар, назвати свої прізвища для журналістів та представників профспілки міліціянти відмовилися.

Міліціянти спочатку попрохали людей розійтися, бо навколо кіоску на той час зібралося більше 50 людей, але вони продовжували захищати майно підприємця і не дозволяли його виносити з кіоску. Потім прямо у натовп цих людей почала рухатися міліцейська автівка, дехто стояв до останнього. Тих відтягували силою.

Майно підприємці спакували в міліцейську автівку (номер 1666) і повезли в невідомому напрямі. Особи в цивільному також намагалися завдати тілесних ушкоджень тим, хто перешкоджав забирати майно підприємця.

Наприкінці, власнику торгового кіоску невідомі особи в цивільному і міліцейському одязі залишили маленький пожмаканий папірець на якому написано, що: «в зв’язку з перевіркою по факту злочину від має прийти до Ленінського райвідділку міліції для надання свідчень і отримання повного опису вилученого майна». Під цією запискою підписався старший лейтенант Д. Іщенко. Про забрані силою гроші в цьому повідомленні нічого не сказано.

Після цього випадку голова Харківської профспілки підприємців Олександр Шармар ще раз пояснив тим людям, що зібрались навколо кіоску, те що трапилося і закликав їх допомагати одне одному, тому що в подібну ситуацію зараз може потрапити кожен підприємець.

За словами підприємців, які працюють на Центральному ринку, такі випадки відбуваються вже не вперше. Спочатку невідомі особи забирають товар, а вже потім, заднім числом якось оформлюють документи, а можуть і нічого не оформлювати і не реєструвати.

Фоторепортаж (19 фотографий)

  • 1 2 3 4
  • 5 6 7 8
  • 9 10 11 12
  • 13 14 15 16
  • 17 18 19
http://varta.kharkov.ua/novini/kharkiv/1086365.html

2 Comments

  1. Есть установленная законом процедура. Если она была нарушена – следует подать жалобу в прокуратуру. В случае отсутствия реагирования (или ненадлежащего реагирования) – писать иск в Европейский суд. Никто никого не заставляет быть безвольным бараном.

  2. Уважаемая Жаба Титаренко,Вам ведь тоже наверное не приятно когда коверкают ваше имя, так почему же Вы допускаете подобное к фамилии главного героя Вашей статьи- бедного частного предпринимателя, который по неосторожности всего-то навсего совершал корыстное преступление, продавал фальсифицированный товар по фальсифицированым же ценам. Почему же Вы этого не написали. Да и по поводу неизвестных людей тоже явно соврали, ведь у Вашего подопечного “барыги-спекулянта”, даже их данные написаные ими же остались. И почему же Вы не защищали тех простых покупателей которым Ваш подзащитный всю свою безсознательную жизнь то и делал что продавал поддельные, некачественные товары. А за фотограыии спасибо, на них однозначно можно увидеть и самих доблестных борцов с зарвавшимися спекулянтами, и понятых и даже протоколы которые они составляли.

Comments are closed.