Піаністи. Горбатого могила виправить?

Нас багато людей питали, що ми в наших матеріалах не наголошуємо на тому, що опозиційні фракції перестали голосувати не особисто і засудили парламентський піанізм.

Вони і правда у офіційних відповідях нам то засуджували (дивися скани нижче). А самі то… Свіжак від 5 каналу.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fi4o9jgO2r4

Особливо розчулює наявність одного з відповідачів на відео.

Ну а регіонали звісно не відстають…

About Nataliya Zubar 2346 Articles
Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

5 Comments

  1. Треба оголосити конкурс на іменні значки для піаністів. Нагороджувати урочисто, з широкою інформацією.

  2. Приймалося ДУЖЕ важливе,прямо таки дуже важливе i тому депутат не в змозi був прибути на роботу,бо потрiбно хапонути Такий собi клаптик земельки для двох… ТРЬОХПОВЕРХОВОI хатинки,та й мордоворотiв пiдвезти,щоб вiдштовхували вiд об’екту надоiдливих ,як мухи в кiнцi лiта,протестуючих.

  3. на ВР потрібен ТИСК, бо полковник КГБ ЛИТВИН ЛЯЛЬКА КРЕМЛЯ ТА ЯНУКОВИЧА,А ОСТАННІЙ УЗУРПАТОР ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ,КУМ ПШОНКА ТЕЖ В ТІЙ КОЛОДІ, ТИХЕНЬКО МОВЧАТЬ БО В РОТІ” ВОДА З ПЕРЦЕМ” ВІД ОСТАННЬОГО ВІДВІДУВАННЯ ЄС АБО ВАРШАВИ??? ТРЕБА ЗНОВУ ЇХАТИ НА “КРЕМЛІВСЬКИЙ КИЛИМ ЗА СОВЕТОМ ВІД СТАРШОГО БРАТА!!! ЇМ НЕ ДО ЦЬОГО БО ТРЕБА ЗВІЛЬНЯТИ Ю. ТИМОШЕНКО ТА ЛУЦЕНКА??? ПІДТРИМАЄМО ГАСЛО:ВЛАДУ ЯНУКОВИЧА ТА ЙОГО ОЗУ ГЕТЬ У ВІДСТАВКУ ТА ЗА ГРАТИ!!! ПОТРІБНІ ДОБРОВІЛЬЦІ ЯКІ ЗНЕСУТЬ НОВИЙ ПАРКАН БІЛЯ ВР ТА СИЛОЮ ЗАСТАВЛЯТЬ ВИКОНУВАТИ КОНСТІТУЦІЮ УКРАЇНИ!!! БО ПОТРІБНО ВСЬОГО ОБМАЛЬ ВВЕСТИ НОВУ СИСТЕМУ ГОЛОСУВАННЯ, ЗРОБЛЕНУ ЩЕ АРСЕНІЄМ ЯЦЕНЮКОМ!!! ПРОКИДАЙМОСЯ!!! БО ВОНИ НА НАС ПОКЛАЛИ “АНАНАС”!!! WAKE UP UKRAINE!!!

  4. наступний КРОК ПІД ТИСКОМ:ПРИЙНЯТИ ЗАКОН ПРО ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗЕДЕНТА, ЗВІЛЬНИТИ ПШОНКУ,ЛІКВІДУВАТИ СТАЛІНСЬКУ ПРОКУРАТУРУ,СТВОРИТИ БЮРО РОЗСЛІДУВАННЯ УКРАІНИ, А ДО ЦЬОГО ПРИ ПОГОДЖЕННІ З ОПОЗІЦІЄЙ НАЗНАЧИТИ НЕЗАЛЕЖНИХ СЛІДЧОГО ТА СУДДЮ ПО РОЗСЛІДУВАННЮ ЗЛОЧИНІВ ПРЕЗЕДЕНТА ТА ЙОГО ОЗУ- ПОРУШЕННЯ ГОЛОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ- КОНСТІТУЦІЇ,ПЕРЕСЛІДУВАННЯ ОПОЗІЦІЇ,УЗУРПАЦІЮ ВСІХ ГІЛОК ВЛАДИ,ЗРАДИ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ НА КОРИСТЬ ІНШОЇ ДЕРЖАВИ ТА ІНШЕ!!! ПАМЯТАЙМО ПРО ЗЛОЧИНИ , НЕ ДАМО ЇМ ВТЕКТИ БЕЗ ВІДПОВІДІ В СУДІ!!!ПРОКИДАЙМОСЯ,ВОНИ ВЖЕ ЗАЛІЗЛИ В ВАШУ КИШЕНЮ ТА ДУШУ!!!WAKE UP UKRAINE!!!

  5. Нарушая Основной Закон они сами себя поставили вне закона! Это следствие слепой веры в “доброго дядю” из закрытых списков. Их главный бог – идол наживы Мамона. Грустно и стыдно… Они дождутся… и нет им прощения!!

Comments are closed.