У Банях Мазурських молились за Україну та вшанували вояків УПА

На свято Покрова Пресвятої Богородиці 14 жовтня 2011p. в Грекокатолицькому храмі Святого Миколая в Банях Мазурських (Польща) українська громада  велично вшанувала пам’ять вояків УПА, які загинули за волю України. Після Святої Літургії о.парох Павло Старух  ЧСВВ відслужив панахиду. Біля березового хреста та символічної могили, що  виросла перед іконостасом вірні зі зворушенням згадували славних героїв  загиблих в боях за  Україну,за її волю, за честь,за славу,за народ.

Після панахиди відбувся мітинг-реквієм, на якому виступили діти, молодь та ансамбль «Зорепад». Зі сльозами в очах учасники вислухали прекрасних патріотичних пісень про жахливе минуле, про нелюдяні злочини комуністів.

До символічної могили лягли осінні квіти, лампіони покладені вдячними нащадками у серцях яких повік житиме пам’ять про подвиг українських патріотів.

Стефанія Урбанська

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.