МНС – шМеНееС…. Хто замітає сліди?

Купу новинних сайтів пару годин тому облетіла вістка про те, що …. читайте приклад новини з УНІАН

Прес-служба Донецької обладміністрації у коментарі про вчорашні події у Донецьку посилається на неіснуюче повідомлення прес-служби Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі МНС України, 27 листопада на офіційному сайті Донецької ОДА з’явилося повідомлення про події біля будівлі управління Пенсійного фонду, де відбувалась акція протесту чорнобильців. Інформаційне повідомлення починається з посиланням на прес-службу Міністерства надзвичайних ситуацій.

Натомість, такої інформації на офіційному веб-ресурсі міністерства немає і ніколи не було. За коментарем до керівника прес-служби МНС співробітники Донецької ОДА не зверталися.

Прес-служба МНС розцінює такі дії як свідоме фальшування інформації та намагання ввести в обману представників ЗМІ, і вимагає невідкладно зняти посилання на неіснуюче повідомлення МНС.

Як повідомляв УНІАН, на сайті Донецької облдержадміністрації з посиланням на прес-службу МНС України вчора було оприлюдненне повідомлення про демонтаж намету, в якому біля управління ПФУ голодують чорнобильці.

Згідно з повідомленням, у неділю, 27 листопада, о 18.30 до будівлі Управління Пенсійного фонду в Донецькій області прибули співробітники МНС, щоб демонтувати намет, згідно з постановою виконавчої служби. Намет був демонтований протягом 12 хвилин і відвезений до місця постійної дислокації. Співробітники міліції забезпечували правопорядок.

О 19.10 до лікарів звернулися пікетувальники з проханням надати медичну допомогу одному з учасників акції. В автомобілі швидкої допомоги, що чергував біля управління Пенсійного фонду, 70-річному чоловікові стали надавати допомогу.

В цей час пікетувальники оточили автомобіль швидкої допомоги та не давали йому виїхати з місця, де проводився пікет. Співробітникам міліції довелося організувати так званий «живий коридор», аби забезпечити транспортування людини. На жаль, в машині швидкої допомоги чоловік помер.

«70-річний мешканець Родинського Геннадій Іванович Конопльов 26 листопада звертався о 12.30 по допомогу до медиків, які чергували біля управління Пенсійного фонду, з приводу болю в грудях, про що було зроблено відповідний запис у журналі. Чоловікові поставили діагноз «ішемічна хвороба серця з ознаками стенокардії» і запропонували госпіталізацію. Від госпіталізації літня людина відмовилася», – сказано у повідомленні.

http://www.unian.net/ukr/news/news-471013.html

Однак станом на зараз 16:30 джерело цього повідомлення на сайті МНС – ВІДСУТНЄ. Було воно тут  http://www.mns.gov.ua/news/19941.html  і сліди його лишилися в гуглі . Спроба знайти текст за іншою адресою на сайті МНС – провалилася.

Дивіться скріншот.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут