Правозахисники представлять доповідь про політичні переслідування у 2011 році

21 листопада 2011 року з 10 до 13 год. в готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4) відбудеться презентація доповіді правозахисників про політичні переслідування в Україні в 2011 році. Організаторами заходу виступили Українська Гельсінська спілка з прав людини та Харківська правозахисна група.

Доповідь оприлюднять члени Громадського комітету захисту від політичних переслідувань в Україні*:

Мирослав Маринович, український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові

Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи

Йосиф Зісельс, член Української Гельсінкської групи, президент Конгресу національних громад України

Олександра Матвійчук, голова правління ВО «Центр Громадянських Свобод»

Володимир Яворський, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини

В заході також візьмусь участь правозахисники з країн пострадянського простору, які поділяться своїм досвідом боротьби з політичними переслідуваннями.

 

*Комітет є позапартійним, неполітичним об’єднанням правозахисників радянського та сучасного періодів. Комітет захищає всіх, хто піддається політичним переслідуванням в Україні, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, громадянства, етнічного або соціального походження, майнового або іншого становища, посади, роду і характеру занять, місця проживання, мови, релігії, партійності, політичних та інших переконань.

Детальніше про Комітет можна прочитати за цим посиланнямhttp://helsinki.org.ua/index.php?id=1313053964