Прокуратура вимагає засудити «тризубівців» умовно

Прокуратура вважає за необхідне призначити «тризубівцям», котрі спиляли голову Сталіну, покарання, не пов’язане із реальним позбавленням волі. Про це стало відомо під час дебатів на засіданні суду 22 листопада.

Прокуратура вважає, що вина підсудних в «умисному пошкодженні чужого майна» повністю доведена. Тому просять призначити організатору акції та трьом «тризубівцям», котрі брали участь у безпосередньому спилюванні голови з роки позбавлення волі із випробувальним строком у 3 роки. Двом «тризубівцям», котрі блокували двері – 3 роки обмеження волі із випробувальним терміном у 2 роки. Решті «трьом» хлопцям – 2 роки обмеження волі із випробувальним строком 2 роки – в тому числі Едуарду Андрющенку, котрий лише вказав, де розташований обком КПУ.

Підсудні своєї вини не визнають і наполягають, що діяли з ідейних міркувань. Адвокати наполягають, що дії їхніх підзахисних невірно кваліфіковані, докази необґрунтовані, а сам пошкоджений об’єкт – був незаконно встановлений. Захисники просять виправдати «тризубівців», посилаючись на відсутність в їхніх діях складу інкримінованого злочину, і закликають суд до справедливого і незалежного рішення.

30 листопада підсудні мають виступити із останнім словом, а 12 грудня має бути оголошений вирок.

 

dniprograd.org