Згадаймо їх пойменно (Ніхто не забутий, ніщо не забуто)

Якось в Україні дотепер не склалося традицій персональної відповідальности нардепуків за заподіяні суспільству капості та паскудства, це треба виправляти.

Отже, ці люди, як автори гівняного законопроекту про “захист суспільної моралі”, ніколи не повинні більше бути у парламенті* (бо совку – смерть!):

Про те чому зазначений законопроект є саме таким, як сказано вище, читайте тут, дивіться у новинах “Майдану” численні матеріали на цю тему, про оцінку законопроекту правозахисними, міжнародними організаціями.
*Те саме стосується і “піаністів” всіх фракцій (втім, і самих фракцій, котрі як не пропагують, так толерують сороміцькі депутатські рухи).

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Згадаймо їх пойменно (Ніхто не забутий, ніщо не забуто)"

  1. Складывается впечатление, что это БЮТ принял закон. А если посмотреть на результаты голосования, то этот закон приняли ПР и их подельники – КПУ,ФНП,РЗМ и позафракцийни: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/g_frack_list_n?ident=22823&krit=66

Comments are closed.