Орвел би плакав: Янукович встановив соціальну справедливість

Не жарт. Відповідний указ розміщено на офіційному сайті:

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1021/2011

Про День соціальної справедливості

З метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення, постановляю:

Установити в Україні День соціальної справедливості, який проводити щороку 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

4 листопада 2011 року

*********

Слід вважати, цього дня Сонцесяйний і Мироточивий Тому-що-Лідер пожертвує Межигір’я дитячому будинку, Азаров поїде їб…вкалувати на капусті як татусько Карло, а нардепуки з цього дня свої “допомоги на оздоровлення” та “на депутатську діяльність” віддаватимуть бідним. Амінь.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут