11 років початку акції «Україна без Кучми»

15 грудня 2011 року ,  у четвер , о 15.00 , біля приміщення Інституту Республіка за адресою вул. Горького, 12-б (метро Площа Льва Толстого) відбудеться відзначення Дня Свободи.

Саме в цей день 11 років тому і саме на Майдані Незалежності розпочалась перша в незалежній Україні громадянська акція «Україна без Кучми», учасники якої прагнули до змін Системи, відставки президента Кучми і вимагали від тогочасного режиму правди про вбивство журналіста Гонгадзе.

Місце відзначення обране тому, що у цьому приміщенні було прийняте рішення про початок УБК і це приміщення стало штабом УБК.

У акції візьмуть участь учасники УБК, зокрема політвязні, які були засуджені у «справі 9 березня».

Організатори та активісти УБК запрошують приєднатися до святкування представників ЗМІ а також тих громадян, які усвідомлюють Свободу, як життєву необхідність.

Під час відзначення буде встановлено намет як символ боротьби із системою кучмізму, яка й досі панує в Україні. Також відбудеться презентація книжки учасника УБК Олександра Хоменка «Есеї республіканської осені».

Володимир Чемерис

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут