20 грудня виповнюється 11 років сайту “Майдан”

20 грудня виповнюється 11 років сайту “Майдан”. Трохи нашої бурхливої історії можна почитати тут https://maidan.org.ua/aboutmaidan/

За ці роки через Майдан пройшли сотні волонтерів-новинарів, деякі з них стали відомими журналістами. Ми дуже цінуємо всіх наших новинарів та авторів, які пишуть для нас. З нами постійно працюють сотні громадських організацій і ми радо надаємо їм майданчик для інформування про їхню діяльність.

Але головна наша цінність це ви – наші читачі – більшість з яких лишаються з нами всі ці роки. Дякуюємо вам!

Наступний рік буде дуже цікавим на Майдані. На вас чекає багато нового. Все тільки починається (вкотре, а що робити?) :) Ми, як і раніше, йдемо попереду революцій!

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "20 грудня виповнюється 11 років сайту “Майдан”"

  1. Нас дуже чудово привітала газета День!

    Про «демаркаційну лінію» між українською журналістикою Минулого та українською журналістикою Майбутнього
    http://www.day.kiev.ua/220789 (Вся стаття варта прочитання уважного)

    Треба визнати, що, хоч слабко, але голос української журналістики з принципових питань потроху пробивається: УНІАН, «Телекритика», «Українська правда», «Майдан», ТВі… Є «живе» в регіонах, з’являються імена на телебаченні, в громадських організаціях. Це і є та дорога від об’єднання на рівні «тусовки» до об’єднання на рівні світоглядних платформ та ідейного співтовариства.

  2. ОЛЕСЯ | 19-12-2011 23:42 at 23:42 |

    МНОГАЯ ЛІТА, ДОРОГИЙ МАЙДАНЕ! УСІМ РЕДАКТОРАМ, ДОПИСУВАЧАМ ТА ЧИТАЧАМ ЗИЧУ МІЦНОГО ЗДОРОВ!Я,РАДОСТІ, НАСНАГИ. БАЖАЮ, ЩЮБ НЕ СПУСКАЛИ ПИЛЬНОГО ОКА З ГАPЯЧИХ ТЕМ, ШАНУВАЛИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ І СЛОВОМ І ДІЛОМ ТА ПРОДОВЖУВАЛИ БОРОТИСЯ ЗА СВЯТАЯ СВЯТИХ – СВОЮ УКРАЇНУ!!!

Comments are closed.