Гітлер з листівок вимагає собі пам’ятника за нищення українців

httpv://www.youtube.com/watch?v=DvevAmRA5bw

“Я також винищував українців. Поставте і мені пам’ятник”, такими листівками із зображенням Гітлера сьогодні ряснів Івано-Франківськ.

Побачити подібну друковану продукцію можна не лише у центрі міста, але на околицях. Організатори акції – тризубівці. Втім, їхню ідею підхопили усі активні антикомуністи.

“Суть акції в чому, через інетрент роздруковуємо, кожен клеїть біля свого будинку, розміщує в соціальних мережах. Це своєрідний вірус,який потрібно вчасно поширити у свідомості людей. Настільки абсурд твориться у державі. Що ставлять пам’ятник деспоту,який знищив мільйони людей, а українців,які хотіли зруйнувати пам’ятник, саджають у тюрми Такума Сато, – каже учасник акції Руслан Коцаба.

Мешканці Івано-Франківська підтримують таку ідею націоналістів. Кажуть, історики досі не можуть з впевненістю сказати, хто більше закатував людей Сталін чи Гітлер. Тому увіковічнювати цих деспотів – це наруга над жертвами їхніх режимів.

“А як ви думаєте, чи потрібно увіковічнювати людину,яка нищила українців, це зайве питання, для тих, хто вважає себе українцями”, – каже мешканка міста Лариса.

“Свій початок акція бере із Запоріжжя. Саме там 2 тижня тому з’явився бігборд з Гітлером. Організатори обіцяють розвісити подібні листівки і в інших містах країни”, – нагадує мешканець міста Олександр.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут