Мистецтво або смерть !

Марш «Мистецтво або смерть!» за збереження і трансформацію Грушевського 4-б в мистецький центр. 18.12.11, 13:00

Театралізована хода до КМДА за участю музикантів, художників, поетів та громадських активістів за формою нагадуватиме радше карнавал ніж мітинг у звичайному значенні, тим не менш ми вийдемо з цілком конкретними вимогами і пропозиціями.

Збір учасників і початок акції відбудеться на Грушевського 4-б в неділю 18 грудня, початок о 13.00.

Пройдемо маршем Хрещатиком до КМДА, звернемося до влади міста з своїми вимогами. Також будуть виступи поетів та музикантів, символічне покладення труни «Старим центром Києва» до підніжжя мерії.

По завершенню маршу відбудеться концерт в приміщенні Мистецької Платформи (Грушевського 4-б).

Основною причиною проведення маршу є будинок на Грушевського 4-б (1878 року побудови), який під загрозою знесення. Винуватцем цього є київська міська влада та ТОВ «Грааль», їхня ціль: будівництво 160-метрової готельно-офісної потвори, яка зруйнує цілісність архітектурного стилю Хрещатика та зіпсує панораму Правого берега. Крім того, воно погіршить і без того напружену транспортну ситуацію в центрі, адже заплановані готель, офісні приміщення та торговий центр під Європейською площею притягуватимуть велику кількість автомобілів. Отже, забудовник та міська влада вкотре нехтують здоровим глуздом та інтересами киян з єдиною метою – отримати надприбутки.

Потім відбудеться на МП подія (Музика+ література+ перфоманс)за участі:
гурт Артіш
Андрій Салтиков
Артем Полежака
Тарас Малкович
Богдан (Слон) Головченко
Ярослав Май
далі вільний мікрофон, ВСІ зможуть долучитися

Як звжди, в програмі трав’яний чай з хорошим настроєм! Запрошуйте друзів).

Подія у Фейсбуці – тут