Під час парламентських виборів 2012 року буде підтримано проведення незалежного екзит-полу

2012 року Міжнародний фонд “Відродження” підтримуватиме моніторинг парламентських виборів – їх чесності, прозорості та демократичності. Про це заявив Виконавчий директор Фонду під час презентації стратегій Фонду на 2012 рік, яка відбулася 31 січня в Києві.

“Фонд підтримуватиме ініціативи громадських організацій, які самі запропонують ініціативи громадського контролю за чесністю проведення виборчої кампанії. Одним з таких інструментів є незалежний екзит-пол, який в Україні став надійним інструментом контролю над тим, наскільки чесно проводяться вибори”, підкреслив Євген Бистрицький.

Не менш важливим завданням, на думку Виконавчого директора Фонду, є і забезпечення свідомого вибору громадян, їх краще ознайомлення з платформами політичних партій та кандидатів. Також увага громадських організацій буде спрямована на спостереження за дотриманням рівних прав кандидатів та реагування на порушення виборчого законодавства.

На думку Євгена Бистрицького, проведення вільних і чесних парламентських виборів 2012 року стане для України “лакмусовим папірцем”, який продемонструє дотримання демократичних норм і європейських стандартів.

Контакти:
Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
(044) 486 24 74
pr@irf.ua

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки