У донецькому торговельному центрі “Сокол” побито представників ЗМІ та громадських активістів (ВІДЕО)

Сьогодні охорона донецького торговельного центру “Сокол” випхала і побила чотирьох осіб: блогера Павла Колесника, громадського діяча Станіслава Федорчука, а також кореспондента «Українського тижня» Богдана Буткевича та фотокореспондента Андрія Ломакіна. Це сталося під час проведення акції “Україна без холопів”, мета якої – захист прав споживачів. Учасники акції намагалися провести фотозйомку продуктів харчування у торговельному центрі «Сокол».

Потерпілі зняли побої і написали заяви до міліції. Вони сподіваються на порушення кримінальної справи. Про це повідомив Богдан Буткевич телефоном з Донецька. “У фотокореспондента Андрія Ломакіна лікарі діагнустували струс мозку. На щастя, ребра не поламані, але є забій”, – повідомив Буткевич. Журналіст додав, що нападників були неслов’янської зовнішності, били по-звірячому, ніяк не реагували на журналістські посвідчення, які їм показали. “Їх було сім, чи дев’ять. Били усі”, – сказав він. Буткевич повідомив, що усі необхідні фото- і відеоматеріали вони вже передали правоохоронним органам. Він нагадав, що у правоохоронців є 10 днів на те, аби порушити, чи відмовити у порушенні кримінальної справи. “Наша головна надія на те, щоб справу порушили. Якщо цього не станеться, ми підемо по вищих інстанціях, але так усе не залишимо”, – додав Буткевич.

httpv://www.youtube.com/watch?v=8Eht1rls8Ec

httpv://www.youtube.com/watch?v=o1yyALUyI9k

За матеріалами: Український Тиждень

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут