У Карпачової відповідають, але не про те, про що питалося

Ми спитали Уповноваженого ВРУ з прав людини пані Н.Карпачову про деякі показники її діяльности, пов’язані з реалізацією та захистом певних конституційних положень, а саме:

1. Кількість звернень громадян про захист порушеного права на інформацію (ст.34 Конституції України), кількість випадків порушення провадження, кількість відмов у порушенні провадження.

2. Кількість звернень громадян про захист порушеного права на звернення (ст.40 Конституції України), кількість випадків порушення провадження, кількість відмов у порушенні провадження

3. Кількість звернень громадян про захист порушеного права на мирні зібрання (ст.39 Конституції України), кількість випадків порушення провадження, кількість відмов у порушенні провадження.

4. Кількість звернень громадян про захист порушеного права на свободу совісти та віросповідання (ст.35 Конституції України), кількість випадків порушення провадження, кількість відмов у порушенні провадження.

5. Кількість звернень громадян про порушення щодо них суб’єктами владних повноважень частини першої ст.19 Конституції України, кількість випадків порушення провадження, кількість відмов у порушенні провадження.

Відповідь – до вашої уваги нижче. Як бачимо, є багато чого, тільки не того, про що власне запитували. Доведеться перепитати – тим більш, що 09.02.12 закінчується чергова каденція п.Карпачової на посаді Омбудсмена.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут