Водоканал – молодці, виконком – молодці, виконавці – традиційні цапи відбувайли

Саме це прямо заявив  директор Херсонводоканалу (широко відомого завдяки креативному відеороліку) і, за сумісництвом, голова фракції регіоналів у Херсонській міській раді І.Казаков під час чат-конференції в ІА “ПІК” відповідаючи на питання, чому прийнятий виконкомом з такою помпою і так пафосно прорекламований новий, розширений графік подачі води до квартир херсонців так і не дійшов.

Вкотре виявилося, що у всьому винні неквапливі, нікому не підпорядковані ЖЕКи, які саботують виконання такого актуального і важливого рішення, що було ініційовано соціально-відповідальним Херсонводоканалом:

Напомню, это решение исполкома №17 от 17.01.2012. Это как раз случай инертности ЖЭКов. 18 января (на 2 день) мы отослали всем официальные телефонограммы, но перевод автоматики, налаживание систем и т.д. потребовали какое-то время. На сегодняшний день по сведениям диспетчерской службы “Водоканала” жалобы прекратились (за прошедшие сутки – ни одной).

При тому наявність щонайменше 3-х скарг із вказанням конкретних адрес безпосередньо від учасників чат-конференції пан Казаков, звісно ж, абсолютно випадково не помітив. То як тоді можна вірити твердженням, що скарги справді перестали надходити? Особливо, якщо вода вперто приходить в квартиру за старим графіком?

І ще під час чат-конференції подтвердилося, що сучасні бояри люблять, коли холопи до них на поклон бігають. Бо якщо в когось є проблеми, пан Казаков настійливо радив приходити до нього на прийом по понеділках.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут