Національні суди перетворюються в ще одну районну чи обласну адміністрацію влади

Ситуація, яка склалася з соціальними правами пільговиків є винятковою. Останнє рішення та роз’яснення КСУ, відповідно, від 26.12.2011 та 25.01.2012 заперечують всі попередні рішення КСУ за останні 10 років. Більше того, ці рішення Суду є прямим порушенням Основного Закону. Це ознака часу і визначення сутності діючої влади. Права українців просто скасували. І відтепер ми живемо у НЕправовій державі Україна.

Що робити – коротко:

По-перше, постанова Кабміну №745, яка обмежувала соціальні виплати, втратила свою чинність 01.01.2012 року разом із втратою своєї сили ЗУ «Про Державний бюджет -2011 року». Відповідно, тимчасово зник інструмент обмеження, який прописаний рішенням КСУ. Власне з цієї причини за останній місяць вдалося виграти близько 60 справ. Зрозуміло, що найближчим часом з’явиться нова Постанова, яка обмежить права і виплати на 2012 рік. Але до цього часу у судів відсутній інструмент відмови у позовних вимогах пільговиків. Друге – у рішення КСУ відсутнє питання працюючих пенсіонерів. Тому воно не втратило своєї актуальності, як і ще цілий ряд питань пенсійних нарахувань та перерахунків!

І третє – в умовах, коли національні суди перетворюються в ще одну районну чи обласну адміністрацію влади, яка чітко виконує вказівки зверху – потрібно однозначно звертатись до Європейського Суду з прав людини. 97% рішень Суду виконуються, за останні декілька років Україна виплатила близько 45 млн.грн. по рішенням Євросуду. У вмілих руках Євросуд перестає бути чимось далеким і захмарним. На відміну від нашої держави, там царює порядок! Це не означає, що можна не подавати до українських судів – ні!. Не пройшовши наші суди ви не отримаєте право на заяву до Євросуду. Тому, віднесіться до цього процесу, як до підготовки до Євросуду. Ми готові вам допомогти у проходженні всіх інстанцій. Вами покриваються суто технічні витрати ( це копійки). Далі допоможемо Вам виграти вашу справу у Євросуді!

З питань правової допомоги надалі звертайтесь безпосередньо до головного офісу Правозахисної Групи: 067-406-60-24, 04594 -4-61-84

Дана міра пов’язана з постійними провокаціями у нашу адресу. Тому звернувшись до головного офісу ви дійсно маєте справу з нами!

Не опускайте руки, не вішайте носа – боріться, щоб вижити і перемогти!
Ми боремося разом з Вами до нашої спільної перемоги!

Юрій Кравець, керівник Правозахисної Групи «Варта»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Національні суди перетворюються в ще одну районну чи обласну адміністрацію влади"

  1. Євген | 07-02-2012 10:03 at 10:03 |

    Не майте дурних надій. Всім “рабовласникам” треба забезпечити себе з сім’єю “палациками за парканом” на випадок, коли треба тікати. Треба ж десь стільки накрасти. КСУ не є винятком.

Comments are closed.