Омбудсмен Карпачова у цифрах

Офіційна відповідь на запит про кількісні показники діяльности Уповноваженого ВРУ з прав людини у захисті кількох засадничих конституційних прав. Без коментарів – кожен сам може подивитися на цифри, порахувати відсотки і зробити висновки.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки

1 Comment on "Омбудсмен Карпачова у цифрах"

  1. Олександр Найман | 28-02-2012 15:53 at 15:53 |

    Омбудсмен постійно виявляє толерантність до бездіяльності прокуратури, яка не бажає порушувати справи за ст. 161 Кримінального кодексу України проти тих, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу. Тому ніхто не перешкоджає поширенню ксенофорбської та націонад-шовіністичної літератури на в Києві (Майдан Незалежності та інш.). В Україні досі немає державних експертівв з міжнаціональних проблем, що обумовлює труднощі у кваліфікації прояваів міжнаціональної ворожнечі. Газета “2000” з цього приводу писала, що “приказ Минюста от 8.10.1998 № 53/5 «Об утверждении Инструкции о назначении и проведении судебных экспертиз и экспертных исследований и Научно-методических рекомендаций по вопросам подготовки и назначения судебных экспертиз и экспертных исследований», где указаны организации-эксперты по разным отраслям. Поскольку в нем отсутствует такая сфера, как межнациональные отношения, ни одно заключение специалиста о наличии (или отсутствии) разжигания межнациональной розни не может считаться экспертизой.”

Comments are closed.