Помічник нардепа Ляшка також включився в провокації навколо законопроекту “Про вищу освіту”

Помічник народного депутата України Олега Ляшка Антон Дмитрієв, який в одній особі є головою і всіма членами “Молодіжної профспілки України”, здійснює по різних новинних сайтах та в соціальних мережах масову спам-розсилку неадекватного повідомлення з картинкою, на якому розмістив в одному ряду абсолютно різних людей і навіть антагоністів – від голови Всеукраїнської студради Анастасії Сабової та лідера Національного студентського союзу Анатолія Ігнатовича, які беззастережно підтримують урядовий законопроект “Про вищу освіту” № 9655, до члена Ради старійшин Фундації регоінальних ініціатив Михайла Лебедя і активістки Громадянського руху “Відсіч” Катерини Чепури, які брали активну участь в протестах протести проти цього законопроекту. Окрім своєї профспілки, А. Дмитрієв представляється також Громадянською кампанією “Рішення”, про яку ніхто ніколи не чув.

Він називає усіх, зображених на фоторафіях, зрадниками і ворогами української молоді й закликає плюнути їм в обличчя за те, що вони взяли участь в доопрацюванні законопроекту у складі створеної за дорученням Прем’єр-міністра Миколи Азарова Робочої групи. Насправді ж з сімох зображених на фото осіб у складі Робочої групи перебували тільки троє – Михайло Лебідь, Катерина Чепура та Андрій Черних. А от Анастасія Сабова та низка осіб, які були запрошені до роботи у групі та перебували разом з Настею в перший день у складі групи, у наступні дні більше не з’явились, усунувшись від доопрацювання, на відміну від Андрія Черниха, який також іще нещодавно активно підтримував законопроект № 9655, але тепер, коли Робоча група підготувала фактично новий документ на основі синтезу всього кращого з усіх трьох зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів та численних пропозицій від науковців та освітян (їх за три тижні роботи групи надійшло понад три тисячі), займає, як і всі члени Робочої групи, позицію, що законопроект № 9655 потрібно відкликати, а натомість внести від Кабінету Міністрів України на розгляд Верховної Ради новий законопроект на основі того, який підготувала Робоча група.

mala

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут