«Сім тижнів з турботою про воду»

«Сім тижнів з турботою про воду» – з такою ініціативою на Великий піст виступили Всесвітня рада Церков (ВРЦ) та Екуменічна мережа охорони водних ресурсів. Організатори великопісної екологічної ініціативи переконані, що, зважаючи на економічну та екологічну кризу, назріла необхідність, щоб християни обговорили і вжили відповідні заходи для економії води.

Вода є визначальним фактором життя на планеті. Вона також має важливе значення для сталого розвитку в галузі охорони здоров’я, забезпечення продовольством, енергетики і подолання бідності. «Всі ці питання в різний спосіб зачіпають Церкви в усьому світі і мають мобілізувати їх діяльність» – наголошують організатори. У центрі великопісної ініціативи «Сім тижнів з турботою про воду» –  концепція «зелена економіка».

Кожному тижню Великого посту присвячена певна тема:

Перший тиждень: «Спрага за водою – спрага за життям»

Другий тиждень: «Духовна основа для альтернативного порядку економіки»

Третій тиждень: «Від спокуси до радикального сприйняття»

Четвертий тиждень: «Плід землі»

П’ятий тиждень: «Як сад і джерело»

Шостий тиждень: «Добре життя»

Сьомий тиждень: «Розвиток нової нормативності»

На кожен тиждень розроблені спеціальні розважання над Святим Письмом, тематичні робочі матеріали, а також ідеї щодо можливих акцій та повсякденної діяльності для збереження безцінного Божого дару – води, які можна буде знайти на офіційному сайті Всесвітньої ради Церков.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології