УБОЗ склав на ” свободівця” Колодія протокол про корупцію

На першого заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія 20 січня спецпідрозділ УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області склав протокол про адміністративне корупційне правопорушення.

Про це ZAXID.NET повідомили у прокуратурі Львівської області 17 лютого. Згідно з офіційним формулюванням, йдеться про «порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності». Наразі справа перебуває у суді.

На жаль, наразі ZAXID.NETне вдалося зв’язатися з Петром Колодієм для коментаря з цього приводу.

Як інформував ZAXID.NET, в грудні минулого року Петро Колодій повідомив, що подав до суду на народного депутата України Петра Писарчука за образу честі та гідності – через те, що Петро Писарчук в одному із інтерв’ю зазначив, що Петро Колодій свого часу був водієм кримінального авторитета «Завіні».

У березні минулого року Петро Колодій заявляв, що щодо нього готуються провокації із затриманням. Однак це повідомлення не отримало подальшого підтвердження.
Джерело:
ZAXID.NET

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут