Українці в люті морози гріють небо

Киянин Святослав Павлюк при 8-градусному морозі спромігся підсмажити яєшню на звичайному люку теплотраси на вулиці на Подолі.

Оригінал в фейсбуці тут

httpv://www.youtube.com/watch?v=iol_6lrDUpc

Арктичні морози і, як наслідок, збільшення споживання газу в Україні знову ставлять питання руба щодо впровадження енергоощадних технологій.

Зношений житловий фонд і діряві теплотраси призводять до того, що дорогий нині газ опалює українське небо, а не оселі. З кожної сотні кубічних метрів газу менше чверті йде на обігрів будинків, все інше — в атмосферу, підвищуючи рівень двоокису вуглецю і забруднюючи довкілля.

Експерт з енергозбереження Святослав Павлюк упевнений:

“Якщо скоротити споживання у житлово-комунальному господарстві на опаленні наполовину, а цифри, які я назвав, вони не є нереальними, то від імпортного газу ми взагалі відмовимось. Більше того, у нас буде 5 мільярдів кубів залишатися для господарства”.

Детально: http://ua.euronews.net/2012/02/04/the-high-cost-of-poor-insulation-in-ukraine/

httpv://www.youtube.com/watch?v=j7jvguAYMVE

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут