ЗМІ: Кернесу відмовили в британській візі

За інформацією британських ЗМІ, пікантний випадок стався під час візиту віце-прем’єраБориса Колесникова в Лондон, де він у складі делегації зустрічався з мером столиці Великобританії.

Зазначимо, делегація літала в Лондон обмінюватися досвідом в рамках підготовки до Євро-2012 і Олімпіаді в Лондоні в цьому році. Разом з Колесніковим у складі делегації були мери приймаючих міст Євро-2012 – міський голова Львова – Андрій Садовий, глава КМДА – Олександр Попов і мер Донецька – Олександр Лук’янченко. При цьому був відсутній мер Харкова Геннадій Кернес. Харків, як відомо, також приймає Євро 2012, пише FaceNews.ua.

Українським ЗМІ стало відомо, що дуже несподівано для мера першої української столиці, йому відмовили в британській візі. Причина відмови на сьогоднішній момент невідома. Хоча, подейкують, що це пов’язано з вчорашнім оприлюдненими списком осіб, яким може бути заборонений в’їзд в країни Європи і США. У цьому списку крім інших українських важкоатлетів перебуває і Кернес.

Отже, перша група осіб у списку чиновників, причетних до згортання демократії в Україні, політичному переслідуванню опозиції та іншим протизаконним діям-політичні фігури.

Зазначимо, що вчора в Інтернеті з’явилися так звані “нев’їзні списки” українських чиновників, яким може бути заборонено в’їзд в країни Заходу. Ці списки опозиція передала керівництву США і Європейського союзу. До отриманих списків і за океаном, і в ЄС поставилися більш ніж серйозно. Про можливу легалізацію подібного списку на зустрічі з Віктором Януковичем згадувала держсекретар США Гілларі Клінтон. В цих списках фігурує прізвище Кернеса.

УГСПЛ