Акція: Пікет справедливості «Відстоюємо Київ, його культурні цінності, майно та бюджет»

Час та дата проведення: 29.03.2012, 08:30

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2А

29 березня о 8:30 під стінами готелю «Інтерконтиненталь», під час проведення показового першого Київського інвестиційного форуму, ініційованого головою КМДА Олександром Поповим проходитиме перший київський пікет справедливості «Відстоюємо Київ, його культурні цінності, майно та бюджет» під час якого громадські активісти намагатимуться розтлумачити киянам та учасникам форуму корупційні та рейдерські схеми київської муніципальної влади, що реалізовуються сьогодні у столиці України. Киянам повідомлять на що саме й у який спосіб витрачається бюджет киян; як за безцінь продаються стратегічні підприємства Києва; хто знищує наші історичні та культурні артефакти.

Крім того, активісти закликатимуть киян та учасників форуму зібрати нову міську валюту «ПОПОВКИ» та кинути до банкомата Попова разом зі своїми побажаннями, проханнями та пропозиціями щодо діяльності муніципальної влади й голови КМДА безпосередньо.

Ініціатори акції: Форум порятунку Києва, колектив рейдерськи захопленої книгарні «Сяйво»

 Акредитація та додаткова інформація: 0674061261

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки