Національний експерт ЄС високо оцінив законопроект Згуровського

Національний експерт ЄС з реформування вищої освіти, проректор Національного університету “Львівська політехніка” Юрій Рошкевич у своєму виступі на Круглому столі “Законодавче забезпечення реформування вишої освіти в Україні” зробив акцент на законопроекті “Про вищу освіту”, розробленому Робочою групою під керівництвом ректора НТУУ “КПІ” Михайла Згуровського.

Ю. Рошкевич високо оцінив цей законопроект, назвавши його дуже прогресивним з точки зору європейської освіти і побажав, аби не знайшов підтвердження песимізм Лілії Гриневич, яка вважає, що нинішня Верховна Рада не прийме цей законопроект у тому вигляді, в якому він є.

Експерт також порадив академічній спільноті й громадськості загалом активніше виступати на підтримку цього законопроекту, щоб убезпечити його від спотворення під час проходження через Верховну Раду.

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки