Покращення: більярд визнано обов’язковою складовою розвитку молоді!

Херсонська обласна рада планує оголосити конкурс з надання в оренду нерухомого майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад області, з орендними ставками, визначеними на підставі Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року. Одним із комунальних об’єктів, що планують здати в аренду стане «Палац молоді і студентів» комунальний заклад Херсонської обласної ради. Вказаний об’єкт, розташований за адресою площа Т.Г. Шевченка, 1 буде здаватися в аренду загальною площею 197,5 кв. метра за умови розміщення більярдної зали терміном на п’ять років. Стартова плата за базовий місяць – 30815,75 грн без урахування ПДВ та індексу інфляції, орендна ставка – 100%.

І все б нічого.  Є комунальний заклад “Палац молоді і студентів”, який утримується бюджетним коштом.

Є десятки орендарів, які роками сплачують орендну плату, яка йде повз бюджету. Є намагання облради нарешті отримати офіційні кошти з офіційного орендаря і таким чином зняти навантаження на бюджет. Логічно.

Але чому умовою конкурсу (!) з оренди  приміщення є розміщення там більярдної зали? Це життєва потреба молоді і студентів? Це обов’язкова передумова всебічного розвитку цільової аудиторії? “Пей, гуляй, веселись” – тепер вже головний лозунг молодіжної політики?

Чи насправді все простіше – аби перевести багаторічного тіньового орендаря на офіційну угоду неодмінно треба провести “декоративний” конкурс?

About Людмила Ямщикова 733 Articles
Координатор Майдан Моніторингу на півдні України (Одеська, Миколаївська, Херсонська області). Сфери компетенції: проектне мислення, громадянське суспільство, суспільний діалог, інформаційні технології.