Розпочалась дискусія про майбутнє вищої освіти

В інформаційному агентстві “Укрінформ” розпочав роботу Круглий стіл “Законодавче забезпечення реформування вищої освіти в Україні”, на якому присутні представники Міністерства освіти, науки, молоді та спорту, Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та інших органів державної влади, Національної Академії Наук України і Національної академії педагогічних наук України, Представництва Європейського Союзу в Україні, автори усіх чотирьох законопроектів, ректори вищих навчальних закладів (в т. ч. голова Робочої групи з розробки нового законопроекту М. Згуровський), провідні українські експерти, лідери студентського самоврядування та організатори численних студентських протестів.

Он-лайн трансляцію Круглого столу можна дивитися в прямому інтернет-ефірі тут: http://presscenter.ukrinform.ua/online-translation-1852.html

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки