Базарчик на Липневій знесуть до 4.00 ранку.

Сьогодні активістам ГО «Львівський народний ринок» стало відомо про  вказівки міліціонерам Франківського району демонтувати до 4.00 ранку 6 квітня всі торгові столи підприємців з площі Липневої. Працівники майданчику налякані такою інформацією, вони разом з активістами ГО «Львівський народний ринок» та ВК «Наступ» організували цілодобову охорону своїх робочих місць.  Ранковий розбій  «Беркуту» насторожив людей, бо силовики без жодних дозвільних документів почали нищити майно підприємців за мовчазної згоди міліціонерів, котрі стояли поруч.

Нагадаємо, що мерія міста  проігнорувала звернення підприємців щодо облаштування торгівлі на площі Липневій по периметру.

Сьогодні підприємці та активісти ВК «Наступ» зареєстрували заяву у міській прокуратурі, в якій просять призупинити демонтаж ринку до відповідної ухвали суду.

Як повідомив голова ВК «Наступ» Р. Секела «Сьогодні представники Беркуту виконують рейдерські вказівки розчистити площу Липневу від торгівельних рядів. Це цинічна спроба викинути підприємців цього ринку на вулицю та позбавити їх єдиної можливості прогодувати свої родини»

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Базарчик на Липневій знесуть до 4.00 ранку."

  1. Українець | 06-04-2012 03:15 at 03:15 |

    БАНДИТСЬКА ПРОВЛАДНА ЗГРАЯ – ГЕТЬ ВОРОВИТІ РУКИ ВІД НАРОДУ !

Comments are closed.