Люди без вибору домоглися свого

Придніпровська залізниця пішла на поступки громадськості Херсонщини.

Укрзалізниця у Києві та Придніпровська залізниця у Дніпропетровську запевняють, що не мають наміру скорочувати кількість зупинок проїздів на станції Новоолексіївка Херсонської області. Це випливає із відповіді прес-секретаря начальника Придніпровської залізниці Ірини Козлової на інформаційний запит Майдану. «Проектом нового графіка на 2012-2013 роки не передбачається ізоляція жителів с. м. т. Новоолексіївка від залізничного сполучення чи обмеження пасажиропотоку на цій станції», – запевняє прес-секретар.

До того ж Придніпровська залізниця обіцяє додаткові зупинки поїздів. Зокрема,  потягів №172 та 171 сполученням Дніпропетровськ – Сімферополь, а також електропоїзда Кривий Ріг – Геніченськ.

Укрзалізниця відмовилась від своїх планів по тому, як у березні жителі Херсонщини вийшли з двома акціями протесту проти намагань підприємства скоротити кількість зупинок потягів на станції Новоолексійка. 12 березня мітинг вийшов з-під контролю і його учасники більш ніж на годину заблокували поїзд № 212 з міжнародним сполученням Керч  – Москва.

Виконуючий обов’язки заступника генерального директора Укрзалізниці І. Гладкіх зазначає, що “Придніпровська залізниця як самостійний господарюючий суб’єкт має право на власний розсуд приймати управлінські рішення, в тому числі стосовно змін в організації пасажирських перевезень”.

Отже, очевидно, в далекому майбутньому Укрзалізниця планує вносити радикальні зміни на півдні України, тому  громадськість не має втрачати пильності довкола цієї ситуації.

Микола МИРНИЙ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут