Євросуд займеться “першою фазою” справи Луценка

Публічні слухання в Євросуді з прав людини стануть тільки першою фазою розгляду скарги екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Як пояснили в понеділок, 17 квітня, в ЄСПЛ, по завершенню публічних слухань судді підуть для обговорення справи, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Коли буде винесено рішення, передбачити абсолютно неможливо”, – сказали в суді.

Разом з тим, відразу ж після закінчення публічних слухань, ЄСПЛ намір оприлюднити на своєму сайті відповідну інформацію, а також за тиждень оголосити дату оприлюднення рішення.

Як відомо, 17 квітня ЄСПЛ почне розгляд скарги Луценка, який вважає незаконним свій арешт і утримання під вартою.

Екс-міністр був затриманий біля свого будинку 26 грудня 2010 року.

27 грудня Печерський райсуд обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту у зв’язку з тим, що “обвинувачений не з’являвся до слідчого, тим самим грубо порушив вимоги, передбачені підпискою про невиїзд”.

27 лютого 2012 року Печерський райсуд Києва визнав Луценка винним в скоєнні посадових злочинів і засудив його до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Апеляційний суд Києва розгляне апеляцію на вирок Печерської райсуду 15 травня.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут