Опозиція відмовилася від прав людини

Опозиція відмовилася висувати свого претендента на посаду уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

Про це пише Комерсант-Україна.

Після провалу голосування за Євген Захарова в опозиції вирішили висунути нового кандидата – президента Міжнародного жіночого правозахисного центра “Ла Страда-Україна” Катерину Левченко.

Однак, згідно з заявою прес-служби ВР, вона не братиме участі у виборах уповноваженого з прав людини.

“Я не розумію, що сталося й чому опозиція не зареєструвала мою кандидатуру, мені ніхто нічого не пояснював”, – заявила Левченко, коментуючи ситуацію.

“Мій звіт був схвалений фракцією, після цього зі мною зв’язалися представники комітету з прав людини й попросили зібрати пакет документів для подачі у Верховну раду. Я все зібрала й подала, що трапилося потім, мені невідомо”, – пояснила вона.

Свою відмову від участі у виборах в опозиції пояснюють небажанням мати справу з “свідомо провальним голосуванням”.

“Ми вирішили не брати участі в цьому фарсі, тому що бачимо, як Партія регіонів ігнорує кандидатів від опозиції. Відмовою висувати кандидата ми покажемо всьому суспільству, що Лутковська не переможе в чесній боротьбі”,- повідомив перший заступник голови профільного комітету Віктор Таран.

“Кандидатура буде одна, а виходить, це буде не голосування, а фарс”, – додав він.

Таким чином, на цю посаду претендує тільки уповноважений Кабінету міністрів у справах Європейського суду по правах людини Валерія Лутковська, яку висунули депутати із провладних фракцій.

Строк реєстрації кандидатів на посаду уповноваженого Верховної ради (ВР) з прав людини завершився 4 квітня.

Українська Правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут