Організатори презервативної акції кажуть, що МВС не розбирається у кондомах

Заява “Чорного комітету”

Спростування заяви В.Поліщука від організаторів акції з біло-блакитними презервативами

Керівник Управління зв’язків з громадськістю МВС Володимир Поліщук зробив заяву, що нібито біло-блакитні презервативи були прострочені і що нібито саме це й спричинило їх вилучення.

Чорний Комітет як організатор акції з роздачі «біло-блакитної партії кондомів» спростовує цю заяву. Як доказ цьому наводимо фото виробу, який на благочинних засадах роздавався громадянам. На фото чітко видно як дату виробництва, такі і дату кінця терміну придатності.

Разом з цим треба зауважити, що на самій коробочці вказано інші дати терміну придатності. А саме 25.02.10–25.02.12 — це дати початку правління Януковича і бажаного кінця його влади, про що неодноразово заявлялось організаторами. Наголошуємо, що самі вироби простроченими не були. Тож посилаючись на дати, вказані на упаковці, пан Поліщук підтвердив просроченість не самих гумових виробів, а головного «Янук-ПРЕЗа».

Невже цією заявою Поліщук офіційно визнав, що ті люди в цивільному, які в брутальній формі перешкоджали проведенню акції і без жодних пояснень викрали особисте майно активістів, — працівники міліції? Якщо так, то посилаючись на заяву Поліщука, ми будемо ініціювати розслідування неправомірних дій міліції та грабежу.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут