Прес-анонс: скільки ще сплавлятимемось черемоськими порогами?

24 квітня 2012 року на порогах Чорного Черемошу очікують безкоштовного сплаву, для осіб, які долучались до справи порятунку Черемошу. Сплав відбудеться в рамках кампанії на захист карпатських рік від забудови міні гідроелектростанціями, що, втручаючись у екосистему, чинять абсолютно руйнівний вплив на живий світ річок. Загрозу втратити цей унікальний куточок української землі зараз прирівнюють до другої за масштабом екологічної катастрофи після Чорнобиля. Уже більш ніж пів року триває активна боротьба місцевого населення, активістів екологічних та туристичних організацій за право зберегти унікальний куточок власної країни, що переросла у всеукраїнську кампанію на захист карпатських рік від забудови малими ГЕС.

Безкоштовний рафтинг на Черемоші проводиться для осіб, допомагали та продовжують допомагати рятувати Карпати, а також представників ЗМІ. Організатор сплаву – Обласний спортивно-туристський клуб м. Тернопіль. Сплав розпочнеться від села Дземброня Верховинського району, що на Івано-Франківщині, і охопить найцікавіші пороги Чорного Черемошу. Учасникам сплаву необхідно мати змінний одяг та взуття.

Рафтинг відбувається за попереднім записом по телефону: +38067 841 46 80

Тала вода із снігів Чорногори обіцяє максимум драйву та вражень під час сплаву. Цієї весни ще є змога помилуватись бистрою течією Черемоша та випробувати себе, змагаючись з його хвилями. Та невідомо, чи наступного року ми бачитимемо вкриті пінистими хвилями черемоські пороги.

Контактна особа:
Рибаков Олександр

067 99 18 254

Обласний спортивно-туристський клуб
www.tourclub.com.ua