Прокуратура запевнює, що не переслідуватиме автора фільму про “В’язницю номер один”

Повідомлення для ЗМІ

9 квітня 2012 року

 

Як  уже повідомлялося, прокуратурою міста Києва проводиться перевірка фактів, наведених у телевізійних передачах «Знак оклику» на телеканалі TВi автора Костянтина Усова з приводу порушень конституційних прав громадян, які утримуються у Київському слідчому ізоляторі.

Зокрема, проводиться перевірка за фактами  смерті ув’язненого від ураження електрострумом, зловживання службовим становищем працівниками СІЗО, у тому числі щодо передачі в’язням  заборонених предметів за грошову винагороду, застосування насильства до окремих арештованих, про що вони заявили у телепередачі, тощо.

Під час перевірки Костянтина Усова було відібрано пояснення з приводу відомих йому обставин неправомірних дій працівників Київського СІЗО.

Інформація про можливе порушення кримінальної справи відносно автора сюжету про Лук’янівське СІЗО Костянтина Усова, як це повідомляється у ЗМІ, не відповідає дійсності та носить провокаційний характер.

Мирослава Мушка

прес-секретар прокурора міста Києва

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут