Просимо захистити музиканта Ігоря Завадського – петиція, долучайтеся!

Кому: Генеральному прокурору України Пшонці Віктору Павловичу

Ми, шанувальники музиканта Ігоря Завадського, просимо захистити його від того свавілля, яке відбувається.

Нам стало відомо, що йому було завдано тілесної та моральної шкоди працівниками Шевченківського райуправління міліції. Протягом слідчих дій на музиканта здійснювався тиск з метою дачі ним показань, а саме: побиття, катування, ненадання медичної допомоги, а також приниження та погрози.

Просимо знайти та покарати осіб, які чинили протизаконні дії, перевищивши свої службові обов’язки.

Обвинувачення, не доведені в суді, завдали величезної шкоди Завадському також як людині публічній. У засобах масової інформації чесне ім’я артиста заплямовується чутками, які не підкріплені фактами. Винні у цьому мусять публічно спростувати чутки та вибачитись.

Ми обурені тим, що сталося, адже цінуємо митця, який своєю творчістю служить збагаченню високодуховної культури та розвитку мистецтва. Своїми чисельними перемогами на міжнародних конкурсах він значно підняв авторитет України.

Спостерігаючи за його діяльністю, ми є свідками його плідної роботи – відкриті ним талановиті музиканти розпочинають професійну діяльність.

Хочемо звернути увагу, що деякі колеги Завадського критикували його як музиканта, але критика не стосувалась його особистих якостей як людини. Свою публіку Завадський завоював не тільки талантом та високим професіоналізмом, глядачі поважають його як людину, яка дотримується чесної життєвої позиції.

На даний час він досяг величезних успіхів як артист, набув ще більшої популярності, зваживши це та матеріал, доступний в джерелах масової інформації, ми вважаємо, що до справи причетні конкуренти. Вимагаємо розглянути дану версію.

Будучи зіркою високого рангу, Завадський завжди був дуже близьким до публіки, тому ми маємо уявлення про його риси характеру: порядність, щирість, відвертість.

Події навколо цієї особи збентежили не тільки шанувальників музиканта, а й тих, кому є важлива доля української інтелігенції в цілому.

На підставі вищезазначеного, ст. 94, 97 Кримінально-процесуального кодексу України,

ПРОСИМО ВАС:

1) Перевірити факти, завдання тортур Завадському І.Б. з боку співробітників Шевченківського РУ УМВС України в м. Києві, викладені в даній заяві і в засобах масової інформації, та порушити кримінальну справу проти причетних до цього осіб.

2) Перевірити версію замовлення кримінальної справи, порушеної проти Завадського І.Б. і умисної фабрикації доказів в цій справі, та порушити кримінальну справу проти причетних до цього осіб.

3) Про рішення, прийняті в порядку ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу, по зазначеним в даній заяві фактах, повідомити заявників в передбачений законом термін.

З повагою, шанувальники творчості музиканта Ігоря Завадського та небайдужі громадяни України

Підписуватися ТУТ http://www.onlinepetition.ru/igorzavadsky/petition.html

Свої підписи під зверненням до Генпрокуратури В РЕАЛІ можна поставити за адресою
Київ, Пушкінська 8-а магазин КНИГИ
або
Ярославів Вал, 7 Будинок актора. Треба вказувати ПІБ та адресу 

 

(Коментарі закриті. Хто хоче коментувати йдіть сюди Покази в справі Завадського вибивають “ім’ям Індило”

І для тих, хто ніколи не чув Ігоря
httpvh://www.youtube.com/watch?v=6ZHK2OrF79U