Аби хавчік був свіжий. Або підкуп,– то не підкуп, а добра справа, робота в себе на округах!

“Регіонали” не вважають роздачу продуктових наборів із фотографіями представників своєї політичної сили підкупом потенційних виборців.

Про це заявила заступник голови Харківської обласної організації Партії регіонів Олена Олешко, повідомляє “Харків. Коментарі“.

Раніше з’являлася інформація про роздачу в Харкові продуктових наборів від низки депутатів, зокрема, Олександра ФельдманаІрини Горіної, Ірини Бережної, а також Валерія Писаренка.

За словами Олени Олешко, вони надавали допомогу не як потенційні кандидати в народні депутати, а як чинні нардепи, оскільки “це їхнє право”.

“Вони проводили роботу в себе на окрузі. Наприклад, Олександр Фельдман проводить таку роботу системно, у Горіної – п’ять громадських приймалень, а Бережна закріплена рішенням політради партії. Тобто, йдеться про тих народних депутатів, яких закріпили за Харківською областю”, – сказала вона.

“Це не підкуп виборців. Ми ще не проводимо виборчу кампанію”, – запевнила Олешко.

“Якщо надійдуть скарги на неякісні продукти, будемо їх розглядати, а робити добро – це що, погано?”, – додала вона.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/05/23/6965085/

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут