Акт вандалізму напередодні 9 травня в Харкові

Перший в Україні пам`ятний хрест жертвам голодомору сплюндровано напередодні 9 травня в Харкові. Хрест знаходиться в Молодіжному парку (колишній міський цвинтар).

Художню чеканку з написам “жертвам голодомору” з однієї сторони Хреста було збито з чотирьох метрової висоти. 7 травня 2012 року її було знайдено зі слідами зумисного пошкодження поруч на землі. Це не перший випадок пошкодження пам`ятки. Від дня встановлення українською громадою міста у 1989 році, його неодноразово паплюжили, обливали фарбою. А за кілька десятків метрів розташований єдиний в Східній Україні Пам`ятника УПА, котрий відомий тим, що на нього скоєно понад 30 актів вандалізму (обливання фарбою, розбиття, знесення). За словами Романа Черемського, члена Спілки Української Молоді, пошкоджену табличку забрано в СУМ для проведення реставрації.

Nataliya Zubar, Maidan Monitoring Information Center, Chair

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки