Болівійський архиєпископ критикує руйнування природи

Архиєпископ Сергіо Альфредо Гуальберті, коадьютор архиєпархії Санта Круц, в Болівії, у розмові з католицькою благодійною організацією «Церква в потребі» розкритикував широкомасштабне культивування коки, а також знищення тропічних лісів в Болівії, подальші території яких в південноамериканській країні повинні вирубуватися за рішенням уряду. До того ж, особливе занепокоєння Церкви викликає запланована через заповідник автострада, яка повинна з’єднувати схід Болівії із заходом Бразилії – дорога вестиме прямо через національний парк „Isiboro Secure“.

Противники проекту бояться збільшення нелегального вирубування лісу, а також іншого руйнування навколишнього середовища, через нове заселення вздовж запланованої траси. «При цьому руйнуються не тільки важливі природні ресурси, а також сприяється поширенню коки», – стверджує архиєпископ Гуальберті.

Президент Болівії Ево Моралес вже роками підтримує розширення посівних площ коки. Критику з-за кордону, як і зі сторони Церкви, його уряд багаторазово гостро відхиляв. Стосунки між Церквою та урядом вважаються напруженими також і через зміни в конституції, що призвели до різкого відокремлення Церкви та держави.

В католицькій Церкві політичні зміни привели до перегляду думок. За словами архиєпископа Гуальберті, для Єпископської Конференції (Синоду єпископів) на першому плані стоїть проголошення Божої Правди.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ

Як нам допомогти ?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.

Хочете в нас вчитися?

Запис до Школи Інформаційної Безпеки