Довгого, життя і міцного здоров’я!

Екс-секретар Київради Олесь Довгий продовжує активну передвиборчу діяльність. Депутат агітує мешканців Дніпровського району столиці, де він буде обиратися.

За традицією Довгий розпочав з продовольчих подарунків, однак передвиборче поєднання “гречка+олія+шпроти” вже стало звичним для киян.

Нині депутат хоче запам’ятатися майбутнім виборцям тонометрами – приладами для вимірювання тиску.

Їх роздають пенсіонерам. А щоб ті не забули від кого подарунок – усі тонометри і чохли для них підписані прізвищем кандидата.

Як відомо, передвиборчий підкуп виборців Довгий, який балотуватиметься за мажоритаркою від Партії регіонів, розпочав ще в 2011 році. Перед новим роком він агітував київських бабусь, роздаючи їм продуктові пайки.

Згодом стало відомо, що Довгий взявся агітувати виборців і через цукеркові набори для дошкільнят у дитсадках. 

Таким же продуктовим набором “ловить” виборців і “вихованка” мера Києва Леоніда Черновецького Алла Шлапак.

Водночас Довгий регулярно нагадує про себе, як не запрошеннями, то зустрічами з лікарем, то газетами “Дніпровська родина”, які розкидають у кожну поштову скриньку у Дніпровському районі Києва.

Як відомо, парламентські вибори пройдуть 28 жовтня.

Фото надіслане читачами Українскої правди

Українська правда. Київ 

Як допомогти нам?

Допомогти нам ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/

2 Comments on "Довгого, життя і міцного здоров’я!"

  1. камтош | 30-05-2012 11:21 at 11:21 |

    А кроме тонометров он ремонтирует подъезды, организовывает детски площадки, помогает людям решать бытовые проблемы, отслеживая выполнение запросов в местных органах власти, устраивает детские мероприятия и соревнования. Я бы сказал, что он просто плодотворно работает в своем районе. И не первый год. А журналисты в предверии выборов раздувают желтые сенсации.

  2. Света | 30-05-2012 11:43 at 11:43 |

    Ой, а это что-то новенькое. Пенионеры наверняка обрадуются такому подарку. Ведь не каждый может позволить себе купить тонометр.

Comments are closed.