Форум профспілкових і громадських організацій та підприємництва закликав ігнорувати Євро-2012

Сьогодні, 15 травня, завершив свою роботу Національний форум профспілкових, громадських організацій та підприємництва. Участь в засіданні форуму взяли близько 250 делегатів з 19 областей України. Учасники обговорили ситуацію в країні напередодні проведення євро чемпіонату та прийняли спільне відкрите звернення до всіх офіційних осіб Євросоюзу із закликами ігнорувати Євро 2012 в Україні, котре вже стало символом цинічного грабунку українських платників податків. Про це повідомили організатори форуму.

Як повідомив один з організаторів форуму, голова ВК «Наступ» Р. Секела «Євро – 2012 – найганебніший, грабіжницький проект спонсорування спортивної події за рахунок найзлиденніших європейських платників податків. Ця подія в Україні стане найбільшим політичним та економічним провалом в історії існування футбольних Євро чемпіонатів, бо весь процес підготовки до Євро-2012 побудований на «кістках» збіднілого українського народу»

Також Р. Секела повідомив, що учасники форуму створили ініціативну групу з проведення Всеукраїнського референдуму з дострокового припинення повноважень Президента України Януковича В.Ф. та, таким чином, офіційно розпочали процедуру імпічменту.

Р. Секела наголосив – ” Голова ВГО “Руху проти банківських афер” Ірма Крат та її члени ініціативної групи вже сьогодні розпочнуть збір підписів по імпічменту Президента України. Ми маємо намір в найкоротші терміни зібрати 3 млн. підписів українських громадян та ліквідувати «бандитський режим» Януковича».

Підтримати дану ініціативу приїздила на форум й екс-заступник “Сильної України”, майбутній кандидат на посаду мера Києва Олександра Кужель.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут