Громадські активісти закликають харків’ян приєднатись 5 червня до акції на захист української мови

5 червня депутатська більшість Верховної Ради планує ухвалити дискримінаційний законопроект Колесніченко-Ківалова, спрямований на подальше знищення української мови в нашій державі.

Це брутальне протискання українофобського законопроекту здійняло хвилю обурення серед українців. Наразі оголошено загальнодержавну мобілізацію на захист української мови.

Протестні акції 5 червня відбудуться в Києві біля парламенту (початок о 9.00) та  в більшості обласних центрів України.

В Харкові представники українських громадських організацій та рухів закликають вийти 5 червня об 11.30 на Майдан Свободи навпроти облдержадміністрації та висловити свій протест проти утисків окупаційною владою Партії регіонів української мови.
Мобілізація харків’ян на протест відбувається за допомогою створених зустрічей у фейсбуці та Вконтакті, активісти закликають долучатись до цих зустрічей, запрошувати друзів та знайомих.

“Якщо нам справді не байдужа доля України і ми дійсно прагнемо захистити свою рідну мову, ми повинні об’єднатися й не допустити прийняття законопроекту про мови,” – наголошують ініціатори акції.

“Гаслом нашої акції 5 червня стане: “Кожному депутату розкольнику по старому кросівку!” Тому закликаємо кожного, хто має вдома старі смердючі кеди або кросівки приносити їх 5 червня на акцію. Подаруємо їх депутатам від Партії регіонів і Компартії! Дякуємо за натхнення невідомому герою, що поцілив в Колесніченка кросівкою 24 травня.”

Сайт maidan.org.ua транслюватиме протестну акцію в Харкові наживо!

ДОВІДКОВО:

ЩО ВЖЕ ВІДБУЛОСЬ?

24-25 травня протест громадян під Верховною Радою сприяв неприйняттю вкрай шкідливого для України розкольницького законопроекту “Про засади державної мовної політики”.
Але регіонали не здаються і винесли це питання на 5 червня найпершим у порядку денному.
Для Партії регіонів це – остання, хоч і примарна, надія бодай якось підвищити свій рейтинг перед виборами за допомогою брехні, ніби вони піклуються про права російськомовних українців.

НАМ НАБРИДЛО, ЩО УКРАЇНЦІВ ВКОТРЕ ХОЧУТЬ РОЗСВАРИТИ!

В Україні зараз безліч нагальних економічних і соціальних проблем! Питання мови серед них немає! Його піднімають лише для того, щоб замилити нам очі, зіштовхнути лобами українців на мовному ґрунті, щоб ми з вами забули, скільки шкоди теперішня влада приносить Україні, скільки мільйонів з державного бюджету вони щодня кладуть собі в кишені!
До того ж, прийняття цього закону викличе величезні необґрунтовані бюджетні витрати (детальніше тут http://youtu.be/GyjPNXL3Vi0)

МИ — НЕ БИДЛО!

Ми не дозволимо вкотре маніпулювати нашими національними почуттями!

НЕХАЙ МОЖНОВЛАДЦІ ЗАЙМУТЬСЯ ДІЛОМ, А НЕ ЯЗИКОМ!

Але щоб нас почули, НАС МАЄ БУТИ БАГАТО!

В Києві акція проти мовного законопроекту відбудеться 5 ЧЕРВНЯ О 9.00
https://www.facebook.com/events/297536197007048/
http://vk.com/mova05
Прийдіть та приведіть усіх друзів та родичів під комітети Верховної Ради (Грушевського 18/2).
Важливо, щоб саме під Верховною Радою в цей день було багато людей.
В кого є можливість – вирушайте з Харкова на акцію в Київ.

ЗАПРОШУЙТЕ СВОЇХ ДРУЗІВ, ЗНАЙОМИХ І ВСІХ, КОГО ТІЛЬКИ МОЖЕТЕ, НА ЗУСТРІЧІ В СОЦМЕРЕЖАХ!

ЯКЩО НАС НЕ ЗАХОЧУТЬ СЛУХАТИ?

Регіонали цим законом хочуть підвищити свій рейтинг? Ми їм його понизимо! Вже зараз набираються групи добровольців для майбутньої організації кампанії проти тих політичних сил та депутатів, які проголосують за цей розкольницький законопроект. Перші поїздки заплановані до виборчих округів авторів законопроекту Колесніченка (Севастополь) та Ківалова (Одеса) і голови парламентської фракції Партії регіонів Єфремова (Антрацит, Луганська обл.), де ми масово роздаватимемо та клеїтимемо листівки з фактами “покращення” життя завдяки регіоналам. Хочете їхати або допомогти фінансово на дорогу — зголошуйтесь тут: https://bitly.com/anketa_mova

ХТО ЦЕ ОРГАНІЗОВУЄ?

Організатори — небайдужі громадяни, представники різних громадських організацій та рухів. Ми не виступаємо на підтримку якоїсь політичної сили. Уся діяльність ведеться виключно на громадських засадах.

АКЦІЯ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ БЕЗ ПАРТІЙНОÏ СИМВОЛІКИ

Прихід на акцію з партійними прапорами чи агітацією – вважатиметься провокацією.

ПОЧИТАТИ ПРО ЗАКОНОПРОЕКТ

Текст законопроекту: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id&pf3511=41018

Аналітика:

http://www.pravda.com.ua/columns/2012/05/18/6964776/

http://tyzhden.ua/Politics/51307

About Дмитро Пилипець 250 Articles
Громадський активіст

3 Comments

  1. ІМХО, найкраща форма захисту мови – говорити нею. Оголосити у Харкові, Донецьку, Дніпропетровську 5 червня днем української мови, коли навіть люди, які ніколи у житті не спілкувалися українською, прийдуть на роботу і спробують день спілкуватися по-україсньки. Уявляєте, як ох…ють регіонали, коли, наприклад, весь Донецьк заговорить українською? :)

    На продовження ідеї – можна провести всеукраїнський день мовної солідарності (і протесту проти намагань чинної влади стравлювати українців між собою) – 5 червня російськомовні регіони переходять на один день на українську, а україномовні – на російську. Ви уявляєте обличчя наших чиновників від такого видовища? Особисто мене ця картина надихає :)

  2. Нереалістично. Банда вже настільки озлобила людей одних на одних, що ніхто на мову/язик ворога не перейде навіть на 1 день.

Comments are closed.