Калітвенцев Дмитро Дмитрович, голова НПГ шахти М.П.Баракова, знаходиться у важкому стані. (оновлено)

Друзі! Допоможіть, будь ласка!
Калітвенцев Дмитро Дмитрович, голова НПГ шахти М.П.Баракова, 1956
р.н.,   знаходиться у важкому стані.  20 квітня у нього стався
інсульт,  24 квітня  його терміново прооперували. Післяопераційний
період проходить важко. Він до цього часу не прийшов до свідомості.
Стан стабільно важкий. Якщо забезпечити йому лікування в належному
обсязі сучасними ліками та методами, то він, за прогнозами лікарів,
має шанс одужати. Кожний день лікування коштує 1000 – 1500 грн.
Дуже просимо, хто може, допоможіть коштами.
Ми відкрили банківський рахунок для його лікування.

Реквізити банківського рахунку:

АТ «Банк «Фінанси та Кредит»

Луганська філія

МФО304717

Рахунок 26203025804001

ОКПО 1573103949

Заливна Лариса Миколаївна

(на лікування хворого Калітвенцева Д.Д.)

Лариса Заливна, голова правління ЛОО <<Чайка>>,
керівник групи підтримки шахтарських пікетів
в 1994 – 2001 роках,
05 травня 2012 р.

_______________________________
Додаткова інформація

  Калітвенцев Дмитро Дмитрович, 1956 р.н., голова НПГ шахти ім.. М.П. Баракова ПАО «Краснодонвугілля», один з найяскравіших лідерів шахтарського і профспілкового руху в Україні.

В 1992 р. він одним з перших став створювати незалежні шахтарські профспілки. За його безпосередньої участі були створені незалежні профспілки не тільки вугільних підприємств, але й в інших галузях промисловості та соціальної сфери. За його безпосередньої участі створена і діє Конфедерація вільних профспілок Луганщини, низка інших організацій: коаліція «Громадяни за прозорість дій влади»,  «Асоціація найманих працівників і власників».

 

Калітвенцев Д.Д.- депутат Луганської обласної ради 1У та У скликань (1998 р., 2002 р.) . Разом з ним на виборах 1998 та 2002 р.р.  перемогли 12 та 9 відповідно його колег від НПГ шахти ім. М.П.Баракова, ставши депутатами Краснодонської міської ради. Багато політичних партій хотіли б мати його в своєму списку, коли вибори почали проводитися суто за партійними списками. Але він лишився вільною людиною і в подальших виборах участі не брав.

 

Він є помітною постаттю у громадському середовищі. До його думки прислухаються лідери правозахисних та інших громадських організацій, борці проти корупції та захисники прав споживачів комунальних послуг, шахтарі-регресники  та  інтелектуальна еліта.  Він  не боїться давати неупереджені і справедливі оцінки фактам, подіям, явищам. Його думки, прогнози, оцінки завжди  цікаві  і об’єктивні, а погляди – прогресивні. Він завжди прагне отримати нові знання.

 

Калітвенцев Д.Д.  не живе своїми особистими інтересами, а інтересами людей і держави. Останнім часом він напружено працював, незважаючи на підвищений артеріальний тиск та перевтому. Про таких кажуть:  «горить» на роботі. Так, він захворів. Але він підніметься. За Вашої допомоги.

 

Зробіть, будь ласка, що можете, задля його життя, яке він сповна віддає людям.

Хочете нас підтримати?

donate Допомогти Інформаційному центру Майдан Моніторинг ви можете перерахунком грошей на PayPal Голови Правління нашої Організації nataliyazubar@maidanua.org або на рахунок Організації, тут детально написано як https://maidan.org.ua/supportmmic/.