Луцький не тільки подовжує дискотеки, але й “щедро” годує Солом’янський район Києва, Ґоріна продовжує “вмєстє побєждать” Фрунзенський район Харкова.

Кандидат в депутати від Партії регіонів Максим Луцький, який закріплений за Солом’янським районом міста Києва, роздає продовольчі пайки.

Про це повідомляють дописувачі “Української правди”.

В продовольчому наборі депутата: крупа гречана і пшоняна, цукор, борошно пшеничне, молоко згущене, паштет печінковий та олія соняшникова.

Весь пайок міститься в поліетиленовому кульку з надписом “Соціальна ініціатива народного депутата Максима Луцького”.

Як відомо, дружина Луцького – Олена Володимирівна Савицька обіймає посаду заступника з гуманітарних питань глави Солом’янської райдержадміністрації в місті Києві.

В мережі YouTube також заявилося відео з агітацією за депутата від Партії регіонів Ірину Горіну.

Раніше повідомлялося, що Горіна у школі №49 Фрунзенського району міста Харкова роздавала безкоштовні продуктові набори виборцям.

Українська правда

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Луцький не тільки подовжує дискотеки, але й “щедро” годує Солом’янський район Києва, Ґоріна продовжує “вмєстє побєждать” Фрунзенський район Харкова."

 1. На дискотеці була – Луцькому велика подяка!
  Це було незабутньо…

  А за ці пайки – це не правда…По перше – жодна реальна людина не сказала, що вона щось таке отримувала, а на папірець – “Соц ініціатива”, і я можу покласти свої харчі, і в інтернет викласти…

 2. Если бы Луцкий действительно кормил Соломенку, то я думаю хоть один смельчак, но вышел бы в народ, и сказал, такого-то числа, вот такие продукты, вот с такими наклейками получил…
  Но сколько не читаю, таких нет, появляется вопрос, а действительно ли все это имеет место?

  Я как журналист, понимаю, как все это делается, пишется, и запускается в интернет, если это “свободная страна” – зачем же Мешать людям делать свой выбор вот таким грязным способом?

 3. Житель Соломенки | 16-08-2012 16:04 at 16:04 |

  Наконец-то хоть кто-то додумался бросить в почтовые ящики жителям Соломенки листовки про этого Луцкого-мерзавца: где, когда, за что “оно” голосовало в Верховной Раде. Пусть лучше расскажет это слащавое существо, занявшее своей физиономией все билборды в Соломенском районе, как оно инсценировло покушение на себя пару лет назад, о чем весь НАУ гудел и о чем стало известно на суде над т.н. “киллером”, как оно с помошью этого покушения упекло за решетку ни в чем не повинного проректора НАУ, таким образом заодно “устранив” партнера по бизнесу своей жены. Как оно “кинуло” кучу предприятий, так и не расчитавшись за выполненные для него работы. А послушать его речи на телевидении, этот апломб,основанный на пустом месте, и думаешь как такую мразь земля носит. А вы, молодежь, продолжайте танцевать на дискотеках, а пенсионеры – есть гречку, купленую за деньги, заработанные такими же нуждающимися и не выплаченные этим ….А в это время страна бесстыдно доразворовывается бешенными темпами такими вот луцкими. Партия Регионов рулит!!!

Comments are closed.